İngiltere bisikletli kurye fiyatı konumdan konumaSon senelerde çok sayıda bisikletçi görmüş olabilir, şehir manzarasının sokaklarında sıkışmış olabilirsiniz. Yakından bakın ve her zamanki benzeri banliyö yahut eğlence amaçlı bisikletçi değilsiniz, fakat bisikletlerinin sırtında parseller ve küçük yük taşıyan bisikletçiler göreceksiniz. ister yasal bir sözleşme, yeni bir pabuç yahut bir pizza olsun, küçük eşyalar sağlamak için gittikçe daha fazla sayıda bisiklet kurcusu var. Teslimat piyasası, serbest iş kurye işleri için heyecan veren yeni fırsatlar yaratarak genişliyor ve çeşitleniyor. Kurye endüstrisine girmek istiyorsanız ve uygun ve hevesli iseniz, bisiklet kurye olmayı düşünebilirsiniz.Bisiklet Kuryeleri:

19. yüzyıl Fransa'sındaki buluş ve bisikletin yaygınlaşmasıyla birlikte, bu iki tekerlekli makine rekreasyonda bulunduğu kadar ticarette de kullanılırdı. Bisikletler, posta taşıyıcıları, peygamberleri ve kuryelerin işe yaramazlar - cüzdanlar ve küçük parseller için mükemmel vasıta.

bununla birlikte, 20. yüzyılın başlarında otomobil şehirlere egemen olmaya başlanıyor. Bisikletçiler daha hızlı, motorlu muadilleriyle daha da öne çıktılar ve sanki bisiklet kuryicisinin günleri sona eriyor gibiydi. fakat sonra trend tersine döndü. belde sokaklarını giderek daha çok sayıda vasıta sıkıştıracağından tıkanıklık trafiğin hızını sıkça acı çeken bir taramaya yavaşlattı. Bugün, örneğin, Londra'nın merkezinde seyreden trafikte ortalama hız 8 ila 9 mil / saat arasında - atlı bir arabanın hızı ile ilgili.

Sıkışıklığın artmasıyla, bisiklet kuryeleri yine kendi haline geldi. Boyutları göz önünde bulundurulduğunda, kentsel alanlarda son derece etkilidirler ve trafiğin üstünden dokunarak dar sokakları yada ara sokakları gezebilirler. ingiltere'nin tarihsel merkezinde bulunan Cambridge gibi çok sayıda şehir merkezi arabalara yada kamyonlara kapalı olduğundan, bisikletleri teslimat yapmanın tek etkili yolu durumuna getiriyor.

Bisiklet kurye ve motorlu kurye sahası, internet, e-posta ve faks makinesinin sektöre sürülmesiyle bir öteki başarı yakaladı. Bu iletişim yolları ile bisiklet kuryeleri gittikçe daha eskilere dayanıyordu. bununla beraber, sadakati için sadık olmamışlardır - bunun yerine, çeşitlenmişlerdir ve bir defa daha yükselişte.

Bisiklet Taşıyıcıları: çağımız

Haziran 2015'te Guardian, kargo bisikletlerinin yükselişini bildirdi - geleneksel bisikletin daha mühim bir yük taşımasına izin sağlayan bir versiyonu. türlü kargo motosikletleri vardır: birileri tandem bir bisiklet kadar, yük, eyer ve geri tekerlek içinde yahut kollar ile ön tekerlek içinde menkul; birileri aslında arka tekerlek üzerinden rafa monte edilmiş büyük bir kutuya sahip olan geleneksel bisikletlerdir; ve diğerleri tepelik alanlarda sürücüye yardımcı olmak için çoğunlukla küçük elektrikli motor yardımıyla 200 kg'a kadar yük taşıyabilir. Gittikçe çeşitlilik gösteren bisiklet çeşitliliği ile farklı serbest meslek kursları için fırsatlar genişliyor. artık telgraflar ve notlar için artık kullanılmayan çağımız kurye ve kargo bisikletleri şaşırtıcı derecede büyük yükleri işleyebilir.

Kargo bisikletlerinin popülaritesi doğrudan devamı çevrimiçi perakende satış artışına ve dolayısıyla eve teslim talebindeki artışa bağlanabilir. ınternet, belgeler ve mesajlar için bisiklet kurye web sayfamız ticaretini azaltmış olsa da, perakende ve teslimat trafiğini artırarak kuryelerden yararlandı. Bisiklet kuryeleri bugün, Amazon parsellerinden paket yiyeceklere kadar devamı her şeyi sunuyorlar.

Bisiklet Kurye Olmak

Bisiklet kuryesi olmayı düşünüyorsanız aklınızda devamı bulundurmanız gereken birkaç nokta var. Birincisi, sözleşmelerin çoğu serbest iş kurye işleri içindir - yani, Amazon ve ya Deliveroo'ya teslim olsanız dahi, serbest iş sahibi olarak sınıflandırılmış durumdasınız ve yönetici otoritenizle böyle bir kayıt yaptırmanız gerekir.

ikincisi, iyi bisiklete binmeliyiz ki saatlerce sorunsuz edeceksiniz. Daha önemlisi bisikletin kendiniz bakımını yapabilmeniz ve ya masraflı mekanik onarımlar yapmanız gerekmektedir.

çalışmak dilediğiniz kentsel alanın alternatifini bilmiyorsanız, bir bisiklet kurye olmak onunla daha iyi tanışmanın en mükemmel yoludur! Bir araba veya minibüs şoföründen daha küçük bir yarıçap içinde çalışacağınız için, ellerinizin geri tarafındaki caddeleri çok fazla uzun süre önce tanımanız muhtemelen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *